• Mavi Yeşil
  • Mavi Yeşil
  • Mavi Yeşil
Emiroğulları İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.

CADDE 64 PROJESİ

Konut sektörü günümüzde hızla gelişen bir sektördür. Ancak son yıllarda ülkemizde meydana gelen yıkıcı depremler sonrasında insanlar depreme dayanıklı konutlarda oturmayı tercih etmektedirler. Sadece bununla da sınırlı kalmayıp, insanların sosyal açıdan da yaşam alanlarının olması çok önem taşımaktadır. Çocukların trafikten ve stresten uzak oyun parklarında rahatlıkla oynayabilmeleri en doğal haklarıdır. Tüm bu sosyal alanların yer aldığı konutlar Mustafakemalpaşa Cadde 64 projelerinde mevcuttur. 

 

Komşularınız ile sitenin bahçesinde oturup sohbet edeceğiniz kamelyalar bile vardır. Yeşil alan yüzölçümü de oldukça fazladır. Toplu yaşanan konutlarda ses geçirmeyen malzemelerin kullanılması çok önemlidir. Kimimiz işten gelip kafamızı dinlemek isteriz, kimimiz çocuklarımızı uyutup rahat nefes almak isteriz. Yaşlı hastaların en çok rahatsız olduğu konu ses gürültüsüdür. Bütün bunların çaresi bu konutlarda bulunmuştur. Ses yalıtımı ve asmolen tavan ile ses geçirmez özelliği bulunmaktadır. Cadde 64 projesi günümüz teknolojilerine uygun en son teknoloji ile üretilen malzemeler kullanılarak inşa edilmiştir. Isıtma sistemi kombili olup, istediğiniz derecede ısınma imkanınız bulunmaktadır. Toplu konutlarda güvenlik de söz konusudur. Binalara konulan görüntülü ve sesli diyafonlar sayesinde bina girişlerinin rahatlıkla kontrol edilerek kapının açılması sağlanmaktadır. 

 

Büyük şehirlerde araçlarımızı park etmek ve koyacak bir yer bulmak büyük sorun haline gelmiştir. Cadde 64 konutlarında böyle bir derdiniz olmayacaktır. Bu konutlarda açık otopark da mevcuttur. Kaliteli yaşamak her insanın en doğal hakkıdır. Kaliteli yaşamı yakalamak istiyorsanız bu özelliklere sahip konutları görmeniz gerekecektir. Metre kare olarak ve fiyat olarak her bütçeye göre konut bulmanız mümkündür.